AKCE

Události, které navštívíme nebo pořádáme

Innovation Fair Prague 2019

20
květen

K celosvětovému týdnu  inovací přispěl svým Innovation Fair i tým ATALIAN SERVEST, který ve dnech 20.-21.5. v Praze uvítal špičku světovou špičku dodavatelů FM. K vidění a vyzkoušení byla nová technika, softwarová řešení a samozřejmě i automatizované robotické úklidové stroje. Atalian jako jeden ze světových lídrů v FM oboru se hrdě hlásí k ekologickým inovacím a ochraně životního prostředí a s tím úzce souvisí nové čistící prostředky a bázi enzymů a bakterií. Samotné setkání  v Praze bylo také samozřejmě úžasnou příležitostí pro vzájemnou výměnu zkušeností účastníků  pořádajícího  českého týmu s týmy  Ruska, Turecka, Polska, Maďarska, Slovenska a Francie. Všem děkujeme za účast a těšíme se na dalším setkání na viděnou.

RetailCon 2019

14
květen

 Partner akce ATALIAN CZ  se 14.5.2019 účastnil konference RetailCon 2019, která se konala v Národním Domě na Vinohradech. Jedná se největší konferenci setkání shopping center, retail parků a obvodních domů se zástupci maloobchodních značek a síťových řetězců.

Beaujolais 2017

16
Listopad

Francouzsko-česká obchodní komora pořádala svoji tradiční akci Beaujolais 2017. Tentokrát se akce, která je právem posuzována jako vrchol sezony, nekonala na Žofíně, ale v krásných prostorách Gröbeho villy.  14. ročník nabídl více než 400 účastníkům 10 druhů Beaujolais nouveau a stejný počet druhů Svatomartinského.

ATALIAN se zúčastnil jako partner akce. Atmosféru si můžete připomenout ve fotogalerii zde

FM AWARDS 2016

08
Listopad

"Týden Facility Managementu 2016", se uskutečnil ve dnech 7. - 11. listopadu 2016 v Praze a nesl motto "SMART FACILITY MANAGEMENT" . Také tento ročník přinesl všem zájemcům o perspektivní obor Facility management bohatý program, jehož vrcholnou akcí byla konference IFMA CZ v úterý 8. 11. 2016 spolu se slavnostním večerem a udělováním cen FM AWARDS 2016 téhož dne. 

Očekávaný vývoj automobilového průmyslu

19
říjen

Společnost ATALIAN se aktivně zúčastnila konference "Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě" s přednáškou na téma "Online technologie v procesu řízení údržby".

 

Otevření odlakovacího centra

06
květen

Společnost ATALIAN v dubnu 2016 otevřela nové rozšířené odlakovací centrum v Mladé Boleslavi.

Adresa: Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

Očekávaný vývoj potravinářského průmyslu a zemědělství 2016

06
duben

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na 7. ročník odborné konference na téma
 "Očekávaný vývoj potravinářského průmyslu a zemědělství",
která se koná dne  6. 4. 2016 v Brně hotelu Holiday Inn.

Adresa: Brno, Křížkovského

Speed business meeting

26
Listopad

SEZNAMTE SE S NĚMECKÝMI, ŠVÝCARSKÝMI A ČESKÝMI SPOLEČNOSTMI – 10 FIREM ZA 100 MINUT NEJRYCHLEJŠÍ ZPŮSOB, JAK ZÍSKAT NOVÉ KONTAKTY. VE SPOLUPRÁCI S FRANCOUZSKO-ČESKOU OBCHODNÍ KOMOROU. 

 

Adresa: Praha, Václavské náměstí

Beaujolais 2015

19
Listopad

Tradiční akce ochutnávky Beaujolais se uskutečnila opět na Žofíně. A my jsme nemohli chybět :)

 

Adresa: Praha, Slovanský ostrov

XV. ročník prestižní akce Týden Facility managementu 2015

10
Listopad

Dovolujeme si Vás jménem asociace IFMA CZ pozvat na tradiční prestižní, v tomto roce jubilejní, akci Týden Facility managementu 2015, která se bude konat ve dnech 9. – 12. listopadu 2015 v Praze a nese motto

„PŘIDANÁ HODNOTA FACILITY MANAGEMENTU“

FM AWARDS 2015

10
Listopad

Cílem soutěže je podpořit nejlepší řešení a seznámit nejširší odbornou veřejnost s významnými projekty a osobnostmi v oboru Facility managementu. Soutěž se vypisuje v kategoriích Projekt roku, Odborná práce roku a Osobnost roku. Do soutěže mohou být přihlášeny projekty a osobnosti působící na území České republiky a realizované v období od 1. září 2014 do 31. října 2015, nebo jejichž výstupy jsou hodnotitelné v tomto období. 

Adresa: Praha, Malostranské náměstí

Očekávaný vývoj automobilového průmyslu

21
říjen

Vážení přátelé, dovolujeme si Vás srdečně pozvat na 12. ročník odborné konference na téma"Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě",která se koná dne 21. 10. 2015 v Brně v hotelu Holiday Inn.

Adresa: Brno, Brno-město

Konference Údržba 2015

15
říjen

Cílem letošní mezinárodní konference je pokračovat v prezentování nových myšlenek a umožnit výměnu zkušeností ke všem otázkám, které souvisejí s provozem a údržbou hmotného majetku (HM) obecně a s údržbou strojů a zařízení zvláště.

Adresa: Liblice, Mělník

RetailCON 2015

28
květen

Proč dnes lidé navštěvují shopping centra a co zde očekávají? Kdo se pohybuje ve světě českých a slovenských shopping center ví, že nesmí chybět na každoročním RetailConu. Ani my letošní ročník nevynecháme. Národní dům na Vinohradech, Náměstí Míru, Praha  Těšíme se na Vás. 

Adresa: Praha, Hlavní město Praha

Očekávaný vývoj odvětví energetiky v ČR a střední Evropě

21
květen

Cílem konference je vzájemná výměna názorů a zkušeností představitelů odvětví energetiky, průmyslových podniků, odborníků a ekonomů nad očekávanými trendy vývoje energetického průmyslu, novými technologiemi a cenami energií. Společnost ATALIAN vystoupí s přednáškou, kterou přednese Mgr. Tomáš Franěk.

Adresa: Brno, Brno-město

Monitorování a predikce technického stavu

28
duben

Navštívili jsme konferenci na téma: Monitorování a predikce technického stavu - cesta k racionální údržbě výrobních zařízení, která proběhla ve dnech 28. - 29. 4. 2015 v prostorách zámku v Liblicích.

Adresa: Liblice, Mělník

KONFERENCE ICT MENTOR

23
duben

Ve čtvrtek 23. 4. 2015 proběhl, již třetí ročník, vzdělávací konference ICT MENTOR. Letos s podtitulem NÁSTĚNKA 21. století.

Adresa: Praha,

Očekávaný vývoj potravinářského průmyslu v ČR a střední Evropě

15
duben

Partnerem akce je i společnost ATALIAN, která zde vystoupila s přednáškou na téma "Je preventivní údržba součástí Vašeho provozu?

Beaujolais 2014

20
Listopad

Tradiční degustační večer Beaujolais proběhl 20. listopadu 2014 v prostorách Žofín Garden.

Atmosféru si můžete připomenout ve fotogalerii.

Týden FM 2014

11
Listopad

Dovolujeme si Vás jménem asociace IFMA CZ pozvat na již tradiční prestižní akci Týden Facility managementu 2014, která se koná ve dnech 10. – 14. listopadu 2014 v Praze. Letošní již XIV. ročník nese motto „NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI“.  

Adresa: Praha, Na Florenci

Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě

22
říjen

Konference Očekávaný vývoj v automobilovém průmyslu. Společnost ATALIAN se zúčastní této odborné konference jako její partner a vystoupí s přednáškou na téma "Role FM v automotive". 

Adresa: Brno, Křížkovského

Setkání manažerů ATALIAN 2014

13
říjen

Každoroční setkání všech manažerů společnosti ATALIAN proběhlo letos v hotelu Clarion.

Atmosféru setkání si můžete připomenout ve fotogalerii.

Sekretariát: +420 326 706 811
Infolinka: +420 722 365 365

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace