ATALIAN JEDNÍM ZE ZAKLÁDAJÍCÍCH ČLENŮ UFS

nové evropské FM aliance

ATALIAN jedním ze zakládajících členů UFS

12. 08. 2014 | Články

Dále společnosti Groupes Mitie (Spojené království Velké Británie a Irska a Norsko), Piepenbrock (Německo a Rakousko) a Facilicom (Holandsko) se k této evropské FM „alianci“ přidaly v roli přidružených členů.

Díky tomuto Joint-venture můžeme společně našim klientům nabídnout Multiservisní a Multitechnické služby, které jsou strukturované dle evropských měřítek s důsledně celoevropským pokrytím.

 

Sdružením svých zkušeností v rámci UFS a díky dnešnímu fungování sítě, budou moct tito, dnes specialisté v FM spíše lokálního charakteru (mimo ATALIAN, jehož mezinárodní poslání je již všeobecně uznáváno), zajistit svým klientům služby na mezinárodní úrovni.

V kontextu aktuálně velmi napjaté evropské ekonomiky je pro tyto společnosti tato nabídka doplňkovou službou, která zcela odpovídá trendu vývoje ve světě Facility Managementu.

V roce 2000 započal, v souladu s vizí pana Francka Juliena, ambiciózní mezinárodní plán.

Svoji přítomností v 10 státech Evropy, jakožto i v Libanonu, na Mauriciu, v Turecku či Maroku, skupina ATALIAN přináší do aliance UFS přidanou hodnotu ve formě znalostí na mezinárodní úrovni. 

„Spojení v rámci UFS nás staví do role Evropského lídra v FM službách s přítomností na téměř celém evropském trhu,“ uvádí Pavel Novotný, country manager CZ a SK.

 

UFS: síla evropské aliance

ATALIAN

Roční obrat: 1,3 miliardy Eur / Přes 60 000 zaměstnanců / Působnost: Francie, Belgie, Chorvatsko, Maďarsko, Libanon, Lucembursko, Polsko, Česká Republika, Rumunsko, Slovensko, Mauricius, Maroko a Turecko.

CLECE

Roční obrat: 1,1 miliardy Eur / 53 000 zaměstnanců / Působnost: Španělsko a Portugalsko

FACILICOM

Roční obrat: 1 miliarda Eur / 30 000 zaměstnanců / Působnost: Holandsko a Belgie

MANUTENCOOP

Roční obrat: 1,07 miliardy Eur / 18 000 zaměstnanců / Působnost: Itálie

MITIE

Roční obrat: 2,5 miliardy Eur / 63 000 zaměstnanců / Působnost: Velká Británie, Irsko, Norsko

PIEPENBROCK

Roční obrat: 450 milionů Eur / 26 900 zaměstnanců / Působnost: Německo a Rakousko

 

Více o nás - o společnosti ATALIAN :

Se svými více než 60 000 zaměstnanci, je ATALIAN nezávislým lídrem externalizovaných služeb společnostem, které jsou přítomny ve 13 zemích a s více než 20 000 klienty jak ve veřejné, tak v soukromé sféře.

Služby, které nabízíme, jsou především: Úklid, Ostraha, Technická správa a údržba, Recepce, Zahradnické práce, Stavební úpravy a mnoho dalších.

 

 

 

Rychlá poptávka

Sekretariát: +420 326 706 811
Infolinka: +420 722 365 365

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace