O NÁS

Franchisový partner společnosti ATALIAN

O nás

Nabízíme komplexní úklidový ​servis pro Vaši firmu. Umožníme vám soustředit se pouze na váš hlavní předmět činnosti.

Provádíme běžné pravidelné i jednorázové úklidy, nadstandardní úklidy i úklidové služby se zvýšeným hygienickým standardem, a to ve všech odvětvích. Máme v nabídce i celou řadu speciálních úklidových činností, jako je mytí opláštění budov a prosklených ploch, práce ve výškách, hloubkové mytí podlah, čištění eskalátorů, čištění netypických povrchů, úklidy po živelných pohromách (požáry, povodně) a další. 

Nemusíte řešit personální problematiku, dodávky čistících prostředků a hygienických potřeb, ani profesionální úklidovou techniku. 

Pro zajištění služeb na nejvyšší úrovni je samozřejmostí kvalitní strojní a technické vybavení, které splňuje veškeré evropské normy a standardy. 

Čistící a ošetřující přípravky jsou vybírány s ohledem na minimalizaci zátěže odpadních vod a životního prostředí. Používané přípravky jsou koncentráty, které se ředí  vodou na pracovní roztoky v poměru doporučeném výrobcem na jeho etiketě.

Naši prověření a vyškolení pracovníci jsou jednotně oblečeni a označeni jmenovkami s logem společnosti ATALIAN. Firemní pracovní oděvy jsou dodávány v několika variantách v závislosti na druhu vykonávané činnosti, ročním období, počasí apod. (např. úklid, recepční, ostraha objektu, léto-zima atd.). 

Pracovní oděvy je možné přizpůsobit Vašim požadavkům tak, aby bylo zajištěno sjednocení nebo naopak odlišení našich pracovníků od zaměstnanců zákazníka.

Vážíme si každé příležitosti, kterou nám dáte a ve které můžeme dokázat naši profesionalitu a dlouholeté zkušenosti.

Rychlá poptávka

E-mail: info.cz.atal@atalianworld.com
Sekretariát: +420 326 706 811
Infolinka: +420 722 365 365