ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ

Břeclav, Znojmo, Hodonín

Čištění koberců

12. 02. 2015 | Články

Extrakční čištění koberců, sedaček, čalounění

Díky extrakčnímu čištění dojde k hygienickému a důkladnému odstranění nečistot. Odstraní se tak prach, alergeny, zaschlé skvrny, mastnota, pachy (cigaretové i zvířecí) nejen z povrchu, ale i z hloubky koberce. Dochází k oživení barev a provonění celého interiéru. Metoda  nedokáže zcela napravit odbarvená a používáním hodně opotřebovaná místa, přesto výrazně zlepší vzhled koberce a prodlouží jeho životnost.

Výhody extrakčního čištění 

Extrakční čištění je vhodné pro většinu typu materiálů, ze kterých jsou tvořeny textilní podlahoviny a textilní čalounění. Základním předpokladem je, že materiál musí být barevně stálý a vodovzdorný. Dalším omezením je případ, kdy je koberec lepený vodorozpustnými lepidly.

 Materiály nevhodné pro extrakční způsob čištění jsou koberce z přírodních vlákem (kokos, juta, sisal, mořská tráva), kůže, koženky, semiše, alcantary a materiál s teflonovou úpravou.

Jak často koberce čistit? 

Jak dlouho trvá čištění? 

Naše strojní vybavení 

Pro pro poptávku extrakčního čištění koberců můžete využít náš poptávkový formulář nebo službu poptat na mobilním telefonním čísle.

Na poptávku reagujeme do 24 hodin. Poptávka služby je nezávazná. 

Pro správné vypracování cenové nabídky preferujeme osobní schůzku na místě výkonu služby,. Popř. nám tyto informace můžete sdělit telefonicky.

Rychlá poptávka

E-mail: info.cz.atal@atalianworld.com
Sekretariát: +420 326 706 811
Infolinka: +420 722 365 365