DDD SLUŽBY MAJÍ NOVÝ CERTIFIKÁT

DDD služby mají nový certifikát

11. 05. 2016 | Články

Společnost ATALIAN dlouhodobě poskytuje v rámci širokého portfolia svých služeb také deratizaci, dezinsekci a desinfekci (pest control). 

V roce 2014 došlo z důvodu zvýšení efektivnosti a kvality služeb k reorganizaci interního oddělení. Služby DDD (pest control) byly odborně a personálně propojeny na základě dodavatelské smlouvy o poskytování těchto služeb se společností Impest Control s.r.o. 

Společnost ATALIAN tak na základě exkluzivního a strategického partnerství se společností Impest Control i nadále poskytuje služby DDD (pest control) pod svým jménem a na svou odpovědnost. 

Dovolte, abychom vás s hrdostí informovali o skutečnosti, že v březnu 2016 náš partner Impest Control s.r.o. získal na základě úspěšného auditu společností Bureau Veritas mezinárodně platnou certifikaci dle nové normy ČSN EN 16636 – Služby poskytované v rámci ochrany proti škůdcům. 

Stal se a je tak prvním certifikovaným profesionálním operátorem dle protokolu CEPA (Konfederace evropských asociací pest control) v České republice. 

Jsme přesvědčeni, že partnerství společností ATALIAN a Impest Control je a bude i nadále pro Vás, naše klienty, přínosem spolehlivé služby a zárukou vysoké kvality a odbornosti.

Certifikát zobrazíte zde.

Rychlá poptávka

Sekretariát: +420 326 706 811
Infolinka: +420 722 365 365

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace