FRANCHISING

Naši partneři

Franchising

Připravili jsme jedinečný projekt, který podpoří růst a stabilitu Vaší firmy. Využijte znalosti regionu a naše zkušenosti v oblasti úklidu.

Franchising je osvědčený a velmi oblíbený způsob, jak začít nebo rozvíjet podnikání. Kupujete prověřené systémy a procesy, které již úspěšně fungují.

Stáváte se součástí fungujícího systému, získáváte výhodu "okamžité důvěryhodnosti".

Navzdory změnám v ekonomice chtějí mít majitelé objektů a manažeři své prostory čisté a udržované. Proto je toto odvětví popisováno jako "recesi odolné" a je zaručena trvalá poptávka po kvalitní profesionální službě.

Profesionální úklid je dlouhodobě rostoucím odvětvím.

ZÁKLADNÍ PRINCIP FRANCHISINGU

Podnikání pod vlastním jménem, na vlastní účet, ale pod zavedenou a ověřenou značkou. Franchisant přináší kapitál pro vybudování a provoz svého franchisového podniku, zůstává samostatným podnikatelem, je aktivně zapojen do operativního řízení svého podniku a platí franchisové poplatky.

HLAVNÍ VÝHODY

Podnikatelská rizika jsou v rámci franchisového řetězce nižší, pozice na trhu v důsledku ověřeného franchisového konceptu a know-how bezpečnější a silnější, což přináší rychleji očekávaný hospodářský výsledek a zisky.

Rychlá poptávka

Sekretariát: +420 326 706 811
Infolinka: +420 722 365 365

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace