KARIÉRA

Tvořte s námi ATALIAN

Hledáme nové kolegy z celé ČR na pozici:

  • Strážný. Požadujeme: trestní bezúhonnost, TZP, OZP nebo ZZ (bez omezení pohybu), ochotu pracovat, slušné a příjemné vystupování.
  • Pracovník v úklidu. Požadujeme: TZP, OZP nebo ZZ, ochotu pracovat, pečlivost, spolehlivost.

V případě zájmu pošlete Váš životopis na kariera.cz.atal@atalianworld.com nebo vyplňte tento formulář.

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

Neustále se rozrůstáme. Staňte se členy naší společnosti. 

Prosperující společnost je tvořena především schopnými lidmi, a proto víme, jak je důležité mít kolem sebe ty správné kolegy.

Pokud jste nenašli vhodnou pozici, neváhejte nám poslat Vaše CV na kariera.cz.atal@atalianworld.com nebo vyplňte tento formulář.

Zasláním odpovědi na pracovní pozici či životopisu se žádostí o zaměstnání souhlasíte s tím, aby v souladu se zákonem č.101/2000Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů, společnost ATALIAN CZ s.r.o., se sídlem 17. Listopadu 1434, 293 01 Mladá Boleslav, IČ 25059394 zpracovávala Vámi poskytnuté osobní údaje včetně údajů uvedených v životopise, a to za účelem přípravy pracovněprávního vztahu. Berete na vědomí, že údaje budou uchovávány a využívány pouze pro potřeby této společnosti, a to až do odvolání písemnou formou. Jste si vědom/a toho, že poskytnutí údajů je dobrovolné. Osobní údaje nebudou společností ATALIAN CZ  s.r.o. použity pro jiné účely. 

 

E-mail: info.cz.atal@atalianworld.com
Sekretariát: +420 326 706 811
Infolinka: +420 722 365 365