FACILITY MANAGER PRAHA

Pracovní nabídka

Facility Manager Praha

Typ pracovní nabídky: Hlavní pracovní poměr | nástup: ihned |

TATO PRACOVNÍ POZICE JE JIŽ OBSAZENA, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ JE UKONČENO.

Společnost ATALIAN hledá nového zaměstnance na pozici Facility Manager.

Popis:

Náplň práce:

- udržování a rozvoj svěřené dokumentace a agendy,
- zpracovávání podkladů pro zakázky
- asistence při organizaci a realizaci investic, oprav a údržby,
- fyzická přítomnost a kontrola nad dodavateli,
- zajištění revizí na vyhrazených technických a jejich následné zpracování,
- příprava objednávek a podkladů pro fakturaci,
- zpracování výkazů práce (pracovní/montážní listy),
- obsluha SW CAFM a Helpdesku a zajišťování pravidelného reportingu.

Požadujeme:

- VŠ/SŠ vzdělání technického směru (nejlépe stavebnictví se zaměřením na TZB),
- znalosti v oblasti technické správy budov, systémů TZB, stavebně-technologických procesů a revizí,
- velmi dobrá znalost MS Office s důrazem na MS Excel podmínkou,
- praxi na obdobné pozici výhodou,
- časovou flexibilitu (24-hodinový servis) - ochotu držet pohotovosti v době mimo pracovní dobu,
- samostatnost, spolehlivost, kreativitu,
- vysoké pracovní nasazení, schopnost pracovat pod tlakem,
- komunikativnost, příjemné vystupování, organizační schopnosti a smysl pro pořádek,
- proaktivní přístup,
- ŘP sk. B.

Nabízíme:

- práci na HPP na dobu určitou s možností prodloužení,
- nástup od ihned,
- odpovídající finanční ohodnocení.

Kontakt

Kontakt:

E-mail: info.cz.atal@atalianworld.com
Sekretariát: +420 326 706 811
Infolinka: +420 722 365 365