TECHNIK (ÚDRŽBA OBJEKTU) PRAHA

Pracovní nabídka

Technik (údržba objektu) Praha

Typ pracovní nabídky: Hlavní pracovní poměr | nástup: ihned |

TATO PRACOVNÍ POZICE JE JIŽ OBSAZENA, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ JE UKONČENO.

Společnost ATALIAN CZ hledá nového zaměstnance na technickou údržbu budovy v Praze.

Popis:

Náplň práce:

- zjišťování poruch a jejich odstraňování,
- vykonávání úkolů dle plánu preventivní údržby,
- řešení nečekaných úkolů s ohledem na plynulost provozu,
- připojování nového strojního zařízení.

Požadujeme:

- odbornou praxi v oboru,
- vyhláška 50/1978 Sb., § 6 nebo vyšší podmínkou,
- znalosti a zkušenosti údržby TZB,
- pozitivní a proaktivní přístup k práci,
- časovou flexibilitu,
- samostatnost.

Nabízíme:

- práci v hl. m. Praze na HPP,
- dobré finanční ohodnocení,
- nástup ihned.

Kontakt

Lokalita a kontakt:

  • Pobřežní 620/3
  • Praha
  • Česká republika, 186 00

E-mail: info@atalian.cz
Sekretariát: +420 326 706 811
Infolinka: +420 722 365 365