KONFERENCE OČEKÁVANÝ VÝVOJ V AUTOMOBILOVÉM PRŮMYSLU

Konference Očekávaný vývoj v automobilovém průmyslu

02. 11. 2016 | Články

13. ročník konference Očekávaný vývoj automobilového průmyslu v ČR a střední Evropě proběhl ve středu 19. 10. 2016 v kongresovém centru hotelu Holiday Inn v Brně. 

Cílem konference byla vzájemná výměna názorů a zkušeností představitelů výrobců vozidel, výrobců dílů a příslušenství, odborníků a zástupců podniků, které se podílejí na rozvoji automobilového průmyslu. Konference se zúčastnilo 270 účastníků. Na konferenci zaznělo celkem 27 prezentací. Zahraničí bylo zastoupeno zejména účastníky ze Slovenské republiky, ale také řady účastníků z Rakouska pod záštitou Advantage Austria. Konference se konala s podporou Sdružení automobilového průmyslu. 

Trendy automobilového průmyslu a strategie výrobců osobních automobilů jsou témata, která byla účastníky nejvíce ceněna. Jako nejpřínosnější byly hodnoceny příspěvky úvodního bloku, zejména Ing. Pavla Řežábka, Ph.D. a Ing. Bohdana Wojnara ze ŠKODA AUTO. Pozitivní ohlas získali příspěvky všech dalších představitelů výrobců osobních vozidel TPCA, Hyundai, KIA a studie KPMG Česká republika. Pozitivně byli hodnoceny prezentace výrobců autobusů, nákladních automobilů a traktorů : IVECO, TATRA a ZETOR. Příspěvky z odpoledního bloku získaly také množství pozitivních ohlasů.

 

Rychlá poptávka

Sekretariát: +420 326 706 811
Infolinka: +420 722 365 365

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace