ONLINE TECHNOLOGIE MAJÍ ÚSPĚCH

Online technologie mají úspěch

06. 12. 2016 | Články

Řešení myAVIS NG pro ATALIAN CZ bylo nominováno na projekt roku v oblasti facility managementu 

Společnost ATALIAN CZ dosáhla s produktem myAVIS® NG významného ocenění. Projekt s názvem „Mobilní elektronická podpora prodeje ATALIAN CZ“ byl nominován na cenu Projekt roku českou pobočkou Mezinárodní organizace facility managementu (IFMA). 

Je to už druhý úspěch, ze kterého se KVADOS a ATALIAN CZ těší díky myAVIS® NG. Řešení na nominaci dosáhlo již vloni, a to společně s dalším kvadosáckým produktem myFABER®. Samotná nominace od IFMA potvrzuje, že ATALIAN CZ přispívá k inovacím a rozvoji svého oboru podnikání. 

Koncepci, formu a přínosy projektu společně prezentovali odborné porotě Martina Svačinová, marketingová manažerka ATALIAN CZ, a za KVADOS Petr Gregor, International Sales Director. Stalo se tak v rámci každoroční akce Týden Facility Managementu, jejímž hlavním bodem byla 8. listopadu 2016 odborná mezinárodní konference. Motto letošního ročníku znělo „SMART Facility Management“, které je i pro kvadosácké produkty a služby více než příznačné.

 

Rychlá poptávka

Sekretariát: +420 326 706 811
Infolinka: +420 722 365 365

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace