PÉČE O ZELEŇ

Péče o zeleň

12. 02. 2015 | Články

Každá zeleň potřebuje svoji periodickou a pravidelnou údržbu, která je dána především biologickou podstatou života rostlin. Uplatňuji se zde výrazné sezónní vlivy (kupříkladu: na jaře se musí více kosit trávníky, udržovat záhony a květinové mísy, na podzim je obvykle nutné hrabat spadané listí, na jaře pak prořezávat stromy a keře atd. apod.).

Tento okruh činností v sobě zahrnuje veškerou péči o zeleň v exteriéru - sekání trávy, péče o stromy, keře a křoviny, přesazování květin a dřevin, zalévání, likvidace plevelů a náletových dřevin, péče o vysuté terasy a zahrady, péče o travnaté plochy včetně zahradnických prací jako je výsev, výsadba, stříhání a prořezávání zeleně, hnojení, atd.

Naši zkušení zahradníci jsou vybaveni profesionální technikou. Zajistí péči o zeleň v areálu firmy, okolí obchodních center i soukromé zahrady.
 

Pro správné nastavení rozsahu služeb a následné vypracování cenové nabídky preferujeme osobní schůzku na místě výkonu služby, kde budou upřesněny všechny požadavky (rozsah služby, četnost apod.). Sdělíte nám Vaši představu, jak by měla služba probíhat. My Vám nabídneme řešení na míru. Vypracování  cenové nabídky je zdarma.

Pro poptávku vyplňte náš poptávkový formulář.

Na poptávku reagujeme do 24 hodin. Poptávka služby je nezávazná. 

Rychlá poptávka

E-mail: info.cz.atal@atalianworld.com
Sekretariát: +420 326 706 811
Infolinka: +420 722 365 365