TECHNICKÉ VYBAVENÍ

Technické vybavení

Pro zajištění služeb na nejvyšší úrovni je samozřejmostí kvalitní strojní a technické vybavení, které splňuje veškeré evropské normy a standardy.

Vozový park:

Naše společnosti disponují rozsáhlým vozovým parkem osobních či užitkových vozidel a traktorů usnadňujícím obsluhu a dozor na zakázkách v počtu převyšujícím 180 vozidel s SPZ.

Úklidové a čistící stroje:

Hlavním zastoupením mezi našimi úklidovými stroji mají především značky HAKO, TENNANT a NILFISK.  

Strojní vybavení pro úklidové služby v číslech:

počet mycích strojů – 358
vysavačů – 1204
celkem položek – 3340 – mycí a zametací stroje, vysavače, extraktory, úklidové vozíky

Strojní vybavení pro speciální úklidy:

HEFTER RF40 od společnosti HEFTER Cleantech – stroj určený k čištění eskalátorů a pojízdných chodníků. Čištění může být prováděno automaticky nebo pomocí pracovníka.

Systém PuraQleen – umožňuje mytí hladkých povrchů (oken, opláštění ap.) až do výšky 18m přímo ze země. Přístroj vytváří demineralizovanou vodu, která po oschnutí nezanechává mapy.

Speciální technické vybavení:

Společnost ATALIAN disponuje celou řadou speciálních vozů určených k čištění kanalizace a likvidaci odpadů. Jsou to například pohotovostní vozidla vybavená vysokotlakým čistícím zařízením a kamerovým systémem, velká cisternová vozidla Mercedes a Man, kontejnerový vůz, sací bagr a další.

Rychlá poptávka

Sekretariát: +420 326 706 811
Infolinka: +420 722 365 365

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace