VÝHODY EXTRAKČNÍHO ČIŠTĚNÍ

Břeclav, Znojmo, Hodonín

Výhody extrakčního čištění

12. 02. 2015 | Články

U extrakční metody docílíme mnohem vyšší účinnosti a efektivity čištění, než je tomu u klasického způsobu suchého vysávání. Je to způsobeno použitím speciálního čisticího prostředku, který je vpraven nejen na povrch, ale pod tlakem i do hloubky čištěného materiálu, kde jsou nečistoty rozpuštěny a následně vysokovýkonnou turbínou ihned odsáty. Nedochází tak k efektu, který nastává u ručního tepování koberců a čalounění, kdy jsou sice nečistoty rozrušeny čisticím prostředkem, ale nejsou následně důkladně odsáty, takže zůstávají nadále v čištěném materiálu a po zaschnutí jsou spojeny s vláknem koberce či čalounění. Navíc u ručního tepování zůstává v materiálu velké množství vlhkosti, která může způsobit následný výskyt plísní, naopak u extrakčního čištění tento problém díky důslednému odsátí čisticího roztoku nenastává.

Pro pro poptávku extrakčního čištění koberců můžete využít náš poptávkový formulář nebo službu poptat na mobilním telefonním čísle.

Na poptávku reagujeme do 24 hodin. Poptávka služby je nezávazná. 

Pro správné vypracování cenové nabídky preferujeme osobní schůzku na místě výkonu služby,. Popř. nám tyto informace můžete sdělit telefonicky.

Rychlá poptávka

E-mail: info.cz.atal@atalianworld.com
Sekretariát: +420 326 706 811
Infolinka: +420 722 365 365